image1 image2 image3
logo

Spotkanie autorskie-Arkady Paweł Fiedler

Zmień rozmiar tekstu:

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Arkadym Pawłem Fiedlerem, które odbędzie się 27 czerwca o godz 17.00 w Czytelni biblioteki. Autor opowie o swojej trzy i pół miesięcznej podróży przez Afrykę, podczas której kultowym fiatem 126p zwanym „ Zielona Bestią” – działającym na Afrykańczyków jak magnez, którzy często zastanawiali się, czy to naprawdę samochód– pokonał trasę ponad 16 tysięcy kilometrów, spełniając tym samym marzenie o egzotycznej ekspedycji.

Arkady Paweł Fiedler – zmotoryzowany podróżnik i entuzjasta dalekich wypraw samochodowych, a także autor filmów i książek podróżniczych. Wnuk wybitnego pisarza i podróżnika, Arkadego Fiedlera.

maluchem plakat

Od lat z pasją odkrywa świat za kierownicą samochodu. Twórca i organizator projektu filmowo-podróżniczego PoDrodze – „Maluchem wzdłuż granic Polski”, „Maluchem przez Afrykę”, „Maluchem przez Azję” oraz „Maluchem przez Amerykę Południową” oraz projektu „Electric Explorer African Challenge”, w ramach którego jako pierwszy człowiek na świecie przemierzył kontynent afrykański samochodem elektrycznym. Fascynują go drogi oraz to, co po drodze. Entuzjasta klasycznej polskiej motoryzacji oraz samochodowych nowinek.

Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książki “Maluchem przez Afrykę”, oraz płytę DVD z serialem telewizyjnym obrazującym podróż.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy, osobiście w Bibliotece bądź telefonicznie pod nr 25-682-24-21

 

Udostępnij
2024  Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie