image1 image2 image3
logo

Dostęp do Legimi - Twojej Biblioteki Ebooków i Audiobooków!

Zmień rozmiar tekstu:

Cieszymy się, że możemy ogłosić nowość dla naszych Czytelników - od teraz, nasza biblioteka staje się jeszcze bardziej dostępna, oferując dostęp do platformy Legimi, bogatej w zasoby ebooków i audiobooków. To kolejny krok w kierunku ułatwienia Państwu korzystania z różnorodnych źródeł literatury.

Legimi to renomowana platforma online, która gromadzi w jednym miejscu ponad 192 000 ebooków i ponad 75 000 audiobooków. To prawdziwa uczta dla miłośników literatury, niezależnie od preferencji czytelniczych. Bez względu na to, czy preferujesz klasyczne powieści, literaturę faktu, czy nowości wydawnicze, Legimi ma w swojej kolekcji coś specjalnie dla Ciebie.

legimi poster site

Aby cieszyć się bogactwem treści oferowanych przez Legimi, wystarczy odwiedzić naszą Mediatekę  i poprosić o indywidualny kod dostępu, a my pomożemy Ci w procesie aktywacji, tak byś mógł zacząć korzystać z zasobów Legimi w prosty i efektywny sposób.

Dlaczego warto skorzystać z Legimi w naszej Bibliotece?

  • Różnorodność treści: Z ponad 190 000 ebookami i 75 000 audiobookami, Legimi oferuje niesamowitą różnorodność treści. Bez względu na to, czy jesteś miłośnikiem kryminałów, fantastyki czy literatury popularnonaukowej, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.
  • Dostępność w każdym miejscu: Dzięki platformie online, masz dostęp do swojej biblioteki zawsze, gdziekolwiek jesteś. Bez względu na to, czy jesteś w domu, podróży czy na przerwie w pracy, możesz cieszyć się swoimi ulubionymi książkami.

Aby korzystać z Legimi należy:

  • przyjść do Mediateki i odebrać  unikalny, ważny przez 30 dni, kod dostępu do platformy Legimi. (Uwaga! Kody dostępne są tylko dla Czytelników zapisanych do naszej Biblioteki) .
  • wejść na stronę www.legimi.pl/mazowieckie i wprowadzić otrzymany kod
  • założyć darmowe konto w serwisie Legimi
  • pobrać aplikację Legimi na swoje urządzenie (tablet, smartfon, dostępną w Google Play, AppStore, Microsoft Store lub pod adresem: www.legimi.pl/pobierz-legimi (Uwaga! Wymagany jest co najmniej Windows 8.1)
  • zalogować się do aplikacji, wybrać e-book i już czytać bez ograniczeń przez miesiąc.

Uwaga! Liczba kodów jest ograniczona.

Wprowadzając tę nowość, mamy nadzieję, że umożliwi ona naszym czytelnikom jeszcze pełniejsze korzystanie z zasobów biblioteki. Zachęcamy do odwiedzenia naszej Mediateki i skorzystania z tej ekscytującej możliwości. Niech każdy dzień będzie okazją do odkrywania nowych światów literackich!

Instalacja aplikacji Legimi na komputerze plik PDF

 

Udostępnij
2024  Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie