Wyniki Konkursu na Inicjatywy Oddolne

W dniu 15 czerwca 2023 r. w Miejsko -Powiatowej Bibliotece Publicznej komisja po zapoznaniu się i analizie projektów zgłoszonych w Konkursie na Inicjatywy Oddolne dokonała oceny zgłoszonych wniosków.

blisko plakat inicjatywy site

Komisja konkursowa zdecydowała, że dofinansowanie w konkursie Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej na realizację inicjatyw oddolnych w ramach projektu „Naturalnie z biblioteką” w programie BLISKO (2022-2023), dofinansowanym ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, Kierunek interwencji 4.1. otrzymają projekty „Odkrywamy tajemnice lasu” -10 000 zł i „To i owo w Garwolinie”- 12 000 zł zgłoszone przez grupy nieformalne.