Rowerami z Bibliotekarzami

Jeśli lubisz jeździć na rowerze i lubisz dobrą książkę, to zapraszamy w sobotę 25 czerwca do wzięcia udziału w organizowanej przez naszą bibliotekę wyprawie rowerowej - „Rowerami z bibliotekarzami”.

W tym roku spotykamy się pod hasłem "Postaw na ekologiczny transport" promującym rower jako zdrowy środek transportu i rekreacji.

Wybieramy się do nieodległego Unina na tamtejsze tereny rekreacyjne. Trasa nie jest długa ani też specjalnie trudna więc bez problemu poradzą sobie z nią także osoby o słabszym przygotowaniu kondycyjnym.

rowerami plakat 2022 A3

Spotykamy się o godzinie 9:00 w parku im. Józefa Piłsudskiego (za kościołem). Wyjazd planujemy o 09:30.
Na miejscu docelowym (Unin) można będzie uzupełnić spalone podczas jazdy kalorie upieczoną nad ogniskiem, pyszną kiełbaską. Przygotowaliśmy dla Was również inne atrakcje.

Na wyprawę zapisać się można osobiście w bibliotece (ul. Nadwodna 1) oraz telefonicznie pod nr 25 682-21-24 do środy 23 czerwca.

Wsparcie techniczne wydarzenia zapewnia serwis i sklep rowerowy -Icona Bikes. Dziękujemy.

"Zadanie pn. Wzrost świadomości ekologicznej mieszkańców miasta w zakresie ochrony powietrza poprzez realizacje kampanii edukacyjno-informacyjnej pt. „Dbamy o czyste powietrze w Garwolinie” współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego"