W magicznym świecie Harry'ego Pottera

Wpisując się w rocznicowe obchody 22-lecia wydania na Polskim rynku, pierwszego tomu cyklu „Harry Potter”, chcielibyśmy zorganizować konkurs plastyczny „„W magicznym świecie Harry’ego Pottera”, w którym młodzież i dzieci ze szkól podstawowych (klasy V-VIII) i ponadpodstawowych będzie mogła wykazać się talentem plastycznym i wygrać atrakcyjne nagrody.

harry 2022 poster 4

Konkursowym zadaniem będzie stworzenie zakładki do książki (o wymiarach 20x7cm), której motyw plastyczny nawiązywał będzie do twórczości J. K. Rowling. Praca nie może zawierać elementów przestrzennych (zakładki będą skanowane).

Prace składać można w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Garwolinie (ul. Nadwodna 1). W Mediatece. Czekamy na nie do 11 kwietnia br. Prosimy również o podanie następujących danych: imię nazwisko, wiek uczestnika, klasę, oraz kontaktowy numer telefonu oraz ewentualnie adres mailowy.

Zapraszamy do udziału. Na zwycięzców czekają nagrody!

Regulamin konkursu na zakładkę plik PDF