Kącik Malucha

Z myślą o naszych najmłodszych czytelnikach i ich rodzicach w bibliotece stworzyliśmy Kącik Malucha. Miejsce, w którym zapewnimy profesjonalną opiekę i umożliwimy wszechstronny rozwój zainteresowań i zdolności naszych maluszków.

maluch 2022

W Oddziale dla Dzieci i Młodzieży odbędzie się cykl spotkań, w których mogą uczestniczyć dzieci w wieku 2-4 lata ich rodzice oraz opiekunowie. Poprzez naukę i zabawę będziemy rozwijać wyobraźnię maluchów. Umożliwimy im kontakt z rówieśnikami, a rodzicom kontakt z drugim rodzicem. Pomożemy wzmocnić relacje dziecka z rodzicem, będziemy starać się usamodzielniać malucha, a poprzez nowe formy aktywności, będziemy stymulować rozwój dziecka.

Podczas zajęć rodzice będą uczestniczyć w zabawie razem ze swoimi dziećmi, poznają ich potencjał i zdolności, będą obserwować rozwój dziecka w różnych obszarach, oraz będą mogli wymienić się poglądami na temat ich wychowania.

Rodzicu, jeśli masz czas i brak ci pomysłu jak zaktywizować swojego malucha, serdecznie zapraszamy do MPBP w Garwolinie.
Z nami twoje dziecko spędzi ciekawie czas!

Serdeczni zapraszamy.

Osoby zainteresowane uczestnictwem mogą zgłaszać się osobiście w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży do 16 września br. lub pod nr tel. 25 682 24 21.