Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim

Zapraszamy na spotkanie z Przemkiem Kossakowskim, osobowością medialną, dziennikarzem, dokumentalistą i podróżnikiem. Odbędzie się ono 25 kwietnia o godzinie 17:30. Wstęp jest wolny, prosimy jednakże o wcześniejsze zapisanie się w bibliotece (Garwolin, ul. Nadwodna 1) lub telefonicznie pod numerem 25 682 24-21.

Przemek Kossakowski popularność zyskał dzięki takim programom jak: "Down the Road. Zespół w trasie", "Kossakowski. Szósty zmysł", "Kossakowski. Inicjacja", "Kossakowski. Nieoczywiste", "Kossakowski. Wtajemniczenie" czy "Kossakowski. być jak…".

kossakowski plakat strona

Bez wątpienia to człowiek do zadań specjalnych. Bez mrugnięcia okiem poddaje się najdziwniejszym praktykom ludowych uzdrowicieli. Twierdzi, że jest w stanie to zrobić, bo strach uwalnia się w nim w niewłaściwych momentach, najczęściej już po tym, gdy dał się zasypać w grobie, spotkał z szamanami albo poddał masażowi polegającemu na wciskaniu w kręgosłup narzędzi przypominających dłuto.

Jest absolwentem Wydziału Wychowania Artystycznego Wyższej Szkoły Pedagogicznej. W przeszłości był nauczycielem plastyki i aktywnie działał na polu artystycznym, prezentując swoje prace na wystawach sztuki.