Śpiewana historia Polski

W związku ze zbliżającym się Narodowym Świętem Niepodległości chcielibyśmy zaprosić Państwa w piątek 8 listopada o godzinie 17:00 do biblioteki na recital Kuby Michalskiego pod tytułem „Śpiewana historia Polski”. Podczas koncertu Kuba zaśpiewa piosenki Jacka Kaczmarskiego oraz autorskie kompozycje do wierszy wielkich polskich poetów.

Zapraszamy do Sali konferencyjnej CSiK.
Wstęp wolny!

michalski plakat site

Kuba Michalski - Jest autorem, kompozytorem, wokalistą i‍ gitarzystą. Z‍ żoną Anetą założył zespół „Cotton Cat”. Nagrał z‍ nim pięć płyt. Jego piosenki uzyskiwały wyróżnienia na festiwalu OPPA, a‍ w duecie z‍ Justyną Bacz wygrał Festiwal Pieśni Leonarda Cohena w‍ ‍Krakowie. Z‍ solowymi recitalami ballad Cohena i‍ Kaczmarskiego występował niemal w‍ całej Polsce. Wydał dwie płyty solowe – z‍ piosenkami Kaczmarskiego i‍ „Podróż” – z‍ kompozycjami artysty do wierszy znanych poetów.