Mieszkańcy ziemi garwolińskiej w walce o niepodległość

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna realizuje projekt „Walka o Niepodległość Mieszkańców Ziemi Garwolińskiej.” dofinansowany przez Fundację BGK w Konkursie “Na 100 Niepodległa”.

Projekt wpisujący się w obchody 100 lecia odzyskania niepodległości ma na celu zaangażowanie młodych ludzi w propagowanie historii Polski ze szczególnym uwzględnieniem tradycji i historii lokalnej.

100 lat plakat

Projekt zakłada cykl warsztatów związanych z historią naszego miasta i kraju przeznaczonych dla młodzieży.

Zwieńczeniem projektu będzie gra planszowa pt.: „Walka o Niepodległość Mieszkańców Ziemi Garwolińskiej”, stworzona przez młodzież i dzieci.

Zapraszamy osoby w wieku 13 -18 lat, które chcą się włączyć w tworzenie projektu do kontaktu telefonicznego lub osobistego z Miejsko-Powiatową Biblioteką Publiczną.