image1 image2 image3
logo

Wiosenne Selfie z książką - Konkurs fotograficzny

Zmień rozmiar tekstu:

W dobie aparatów kompaktowych i smartfonów bardzo popularne stały się zdjęcia „z ręki” tzw. selfie. Dzięki tego rodzaju ekspozycji unikamy konieczności proszenia osób trzecich o wykonanie pamiątkowego zdjęcia, nie jesteśmy również skazani na nieprzewidywalny samowyzwalacz.
Za pomocą selfie uwiecznić możemy np. samych siebie w gronie przyjaciół, w trakcie widowiska sportowego lub na tle zjawisk przyrody.

wiosenne selfie 2018

Chcielibyśmy Was skłonić, w ramach organizowanego przez bibliotekę konkursu "Wiosenne Selfie z książką”, do wykonania sobie zdjęcia z książką. Może to być zdjęcie z waszą ulubioną lekturą, książką, którą aktualnie czytacie, bądź dowolnie inną. Zdjęcie wykonać możecie w domu, czytając książkę na plaży, w górach (o ile uda Wam się wnieść tam książki) lub gdziekolwiek gdzie towarzyszyć Wam będzie książka.

Sposobów na kompozycję kadru konkursowego zdjęcia jest bardzo dużo i ten aspekt w pełni pozostawiamy waszej inwencji.

Zdjęcia wysyłajcie na adres mail: konkurs@biblioteka-garwolin.pl do 10 czerwca br. Jedna osoba może przesłać jedno zdjęcie. W mailu prześlijcie również swoje dane osobowe tj. imię i nazwisko oraz nr telefonu. W ten sposób łatwiej nam będzie powiadomić was o ewentualnej nagrodzie :-)
Trzy główne nagrody przyzna jury konkursowe.

Uwaga przewidzieliśmy także głosowanie na najlepsze zdjęcie na naszym facebookowym fanpageu. W tym głosowaniu będzie można również zgarnąć atrakcyjną nagrodę.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie i prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

 Regulamin plik PDF

 

Udostępnij
2019  Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie