Selfie z książką - Rozstrzygnięcie konkursu

Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w konkursie fotograficznym "Selfie z książką" za nadesłane prace. Po długich debatach udało nam się dojść do konsensusu i wyłonić zwycięzców.

Pierwsze miejsce i największą ilość głosów kadry bibliotecznej otrzymało zdjęcie Moniki Płatek:

monika płatek

Gratulujemy zwycięstwa oraz nagrody, selfie stick marki Huawei jest twój :-)

Drugie miejsce w głosowaniu jury zdobyło zdjęcie Pauliny Warchoł:

paulina warchoł

Do Ciebie wędruje pojemny powerbank, który umożliwi ci jeszcze dłuższe robienie zdjęć.

Trzecie miejsce zajęło zdjęcie nadesłane przez Michała Matusiaka:

michał matusiak

Nagrodą jest pojemny powerbank.

To nie koniec emocji związanych z konkursem. Przed wszystkimi uczestnikami jest jeszcze kolejna szansa na wygranie atrakcyjnej nagrody.

Zwycięzcą w głosowaniu internautów zostanie to zdjęcie, które zbierze najwięcej polubień na naszym bibliotecznym Facebookowym Fanpageu.

Link: Fanpage biblioteki

Głosujcie i zachęcajcie swoich znajomych. Naprawdę warto!

PS. Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się mailowo bądź telefonicznie w celu ustalenia okoliczności odebrania nagród.