Wakacje w bibliotece 2016

Już niebawem, bo od wtorku 5 lipca br. zapraszamy naszych czytelników w wieku 3-11 lat na cykl wakacyjnych spotkań.Rozpoczynamy od BajAnia w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży.

BajAnia to odbywające się od wtorku 5 lipca do piątku 8 lipca o godzinie 14:00 spotkania, na których zaprezentujemy wam utwory wyświetlane na rzutniku – diaskopie, urządzeniu już nieco zapomnianym, ale wciąż dającym duże pole do popisu dla dziecięcej wyobraźni (wyświetlane będą min. „W pustyni i w puszczy”, „Przygody Guliwera”, „20 tys. mil podmorskiej żeglugi”).

bajania 2016

Od 12 do 22 lipca o godzinie 11:00 w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży odbywać się będą zajęcia dla dzieci. W tym roku kanwą zajęć będą utwory literatury dziecięcej związane ze zwierzętami.

wakacje 2016 plakat

W czasie naszych spotkań nie zabraknie wspólnego czytania, zabaw plastycznych inspirowanych literaturą, zabaw chustą integracyjną oraz rozrywek na świeżym powietrzu.

Zapraszamy 5-8 lipca godz. 14:00 i 12-22 lipca godz. 11:00.