Wieczorek poetycki - Relacja

Halina Prządka poetka z Piastowa pod Żelechowem swój pierwszy wieczór poetycki przygotowała w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Garwolinie. W czytelni zebrali się miłośnicy poezji, a wśród nich starosta garwoliński Marek Chciałowski, burmistrz Żelechowa Mirosława Miszkurka, panie z fundacji „Tętniące życiem” oraz najbliżsi poetki.

dsc 0021 wieczorek poetycki

„Mam nadzieję, że czytelnicy patrzą w moje wiersze jak w lustro i odnajdują tam siebie” powiedziała autorka. Recytacja poprzedzona osobistymi komentarzami i przeplatana motywami muzycznymi zrobiła na zebranych duże wrażenie. Usłyszeliśmy też utwory w interpretacji Bogdana Dmowskiego i bliskich.

Wiersze pani Haliny można znaleźć na facebooku oraz w dwóch tomikach pośród wierszy innych autorów. W przygotowaniu jest autorski tomik wierszy.

• dsc_0018_wieczorek_poetycki
  • dsc_0028_wieczorek_poetycki