Tomek Michniewicz w bibliotece

W środę 18 maja zapraszamy o godzinie 10:00 na spotkanie z Tomaszem Michniewiczem – podróżnikiem, dziennikarzem, fotografem, autorem książek „Samsara. Na drogach, których nie ma”, „Gorączka. W świecie poszukiwaczy skarbów”, „Swoją Drogą”.

michniewicz plakat2

Nasz gość znany jest mi.n. z podróżniczych audycji, które prowadził w Trójce oraz Radiu BIS. Pisał również podróżnicze reportaże dla tygodnika Polityka.

Od 2013 w Radiowej Jedynce prowadzi autorską audycję Reszta świata. Jest autorem programu podróżniczego emitowanego na łamach telewizji TTV - Michniewicz. Inny świat.

Tomek Michniewicz doskonale funkcjonuje również w mediach cyfrowych, jest redaktorem naczelnym serwisu podróżniczego www.koniecswiata.net

Za akcję ratowania czarnych nosorożców był nominowany do nagród National Geographic Travelery 2011 w kategorii Inicjatywa Społeczna Roku oraz do podróżniczej nagrody Kolosów 2013 za wyprawę dokumentującą życie Pigmejów Baka.

Zapraszamy ciekawa opowieść gwarantowana!