Zapraszamy do Mediateki

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do nowo otwartego działu biblioteki- Mediateki. Już od 4 stycznia 2016 roku będziecie mogli wypożyczać w nim audiobooki, filmy na płytach DVD, programy edukacyjne oraz płyty muzyczne.

mediateka 1

Udostępniliśmy również Państwu 7 stanowisk komputerowych z dostępem do szerokopasmowego łącza internetowego oraz  dostępem do naukowych ebooków na platformie IbukLibra. Osoby preferujące urządzenia z dotykowym interfejsem skorzystać mogą z multimedialnego  tabletu.

mediateka 2

W pomieszczeniu Mediateki skorzystać można z tzw. hotspotu, tj. bezprzewodowego dostępu do internetu. Mediateka oferuje także możliwość wydruku dokumentów zarówno w czerni i bieli jak i w kolorze. Dostępny jest również skaner wraz z oprogramowaniem OCR oraz kserokopiarka.

mediateka 3

Zapraszamy do nowo wybudowanego skrzydła biblioteki na pierwsze piętro już od  poniedziałku 04.01.2016.