Uroki ziemi garwolińskiej - rozstrzygnięcie konkursu

Na konkurs plastyczno-krasomówczy ogłoszony przez naszą bibliotekę wpłynęły prace od uczniów garwolińskich szkół podstawowych i gimnazjalnych. Podsumowanie konkursu miało miejsce dnia 19 czerwca.

Nadesłane prace oceniała Iwona Poreda – dyr. MPBP w Garwolinie oraz pracownicy biblioteki: W. Lempkowska, I. Anisiewicz i P. Winek.

• I miejsce postanowiono przyznać Katarzynie Woźniak, uczennicy Gimnazjum Powiatowego im. Marszałka J. Piłsudskiego w Garwolinie za pracę „Wschód słońca nad rzeką Wilgą”.
  • II miejsce Alicji Mirońskiej, uczennicy Katolickiego Gimnazjum im. Cypriana Kamila Norwida w Garwolinie za pracę „Jesienna Promenada” ukazująca Równinę Garwolińską w okolicach miejscowości Wygoda (gm. Pilawa).
  • III miejsce Patrycji Kurek, uczennicy Szkoły Podstawowej Nr 2 w Garwolinie za gorącą zachętę mieszkańców naszego miasta do chwili zadumy przy pomniku księcia Janusza I.

Wyróżnienia otrzymali: Agnieszka Zaręba, Wiktoria Biernat, Krzysztof Gątarz, Grzegorz Febert. Osoby wyróżnione otrzymały albumy „Garwolin w dawnej i współczesnej fotografii”.

Laureatki: Katarzyna Woźniak, Alicja Mirońska i Patrycja Kurek w nagrodę otrzymały po albumie o Garwolinie i pendrive.

Opiekunką uczniów biorących udział w konkursie jest p. Monika Metera, której serdecznie dziękujemy.

Składamy także podziękowania p. Burmistrzowi i p. Sekretarzowi Urzędu Miasta Garwolin za ufundowanie nagród książkowych.

Prace konkursowe są prezentowane na wystawie w czytelni Biblioteki.

• uroki_ziemi01
  • uroki_ziemi02