Spotkania z pasjami - Krystyna Janda

Zapraszamy wszystkich Państwa, a w szczególności osoby w wieku +50 na kolejną odbywająca się na żywo wideokonferencję z cyklu Spotkania z pasjami. Już w najbliższym czwartek 19.09.2013 o godzinie 11:00 w Centrum Informacji Lokalnej przy Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Garwolinie naszym gościem będzie znana aktorka filmowa i teatralna, reżyser, piosenkarka,  prozaik i felietonistka Krystyna Janda.

Krystyna Janda by Foksal

W trakcie spotkania Krystyna Janda, prawdziwy człowiek renesansu, zajmująca się od wielu lat z doskonałymi rezultatami szerokim spektrum działalności artystycznej, podzieli się z Państwem swoimi doświadczeniami. Formuła wideokonferencji umożliwi także zadawanie pytań na czacie, na które nasz gość postara się Państwu odpowiedzieć.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy.