image1 image2 image3
logo

Rozpoczęła się rozbudowa i remont biblioteki

Zmień rozmiar tekstu:

Rozpoczęliśmy zapowiadaną w tym artykule rozbudowę i remont naszej biblioteki. Niestety, zakrojone na szeroką skalę prace wiązać się będą z szeregiem tymczasowych niedogodności zarówno dla Was, jak i dla nas. Harmonogram prac remontowych przewiduje ich rozpoczęcie od parteru biblioteki, w związku z czym, Czytelnia będzie w najbliższym czasie zamknięta.

remont biblioteki

Ograniczone warunki lokalowe uniemożliwiają nam ekspozycję całości księgozbioru, postaraliśmy się jednak by nowości książkowe z Wypożyczalni dla Dorosłych dostępne były w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży (na piętrze biblioteki-zapraszamy! ).  Tam też można będzie zwrócić przeczytane książki.  

dsc 0432 remont

Także miejsca, w którym dotychczas mogliście skorzystać z internetu oraz wydrukować/zeskanować dokumenty-Centrum informacji Lokalnej nie ominęły radykalne zmiany. Stało się ono tymczasowym magazynem na zbiory książkowe, więc niestety zmuszeni byliśmy zawiesić jego działalność na czas remontu.
Zdajemy sobie sprawę, iż w naszym mieście są problemy ze znalezieniem miejsca, w którym można wydrukować dokumenty, dlatego też na korytarzu, na piętrze wygospodarowaliśmy nieco przestrzeni na punkt wydruku oraz ksero.

dsc 0455 remont

Postaramy się na bieżąco, na stronie internetowej informować o postępie prac remontowych. Mamy nadzieję, że te przejściowe trudności, z którymi w najbliższym czasie będziemy borykać się wspólnie, nie zniechęcą Państwa do korzystania z Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Garwolinie.

 

Udostępnij
2022  Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie