Spotkanie z Katarzyną Bargiełowską

We wtorek 19 września o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie z Katarzyną Bargiełowską założycielką Akademii 4 Łapy szkoły, hotelu i pierwszej w Polsce świetlicy dla psów. Trenerką holistycznej pracy z psami, behawiorystką, zoofizjoterapeutką ekspertką dzieląca się swoją wiedzą na temat towarzyszących nam czworonogów w popularnym programie telewizyjnym Pytanie Na Śniadanie.

Nasz gość promuje; świadomą adopcję psów, bezpieczeństwo dzieci i osób dorosłych w kontakcie z psami, wspiera osoby i inicjatywny działające prozwierzęco. Jest autorką programów i metod wspierających świadome życie ludzi z psami.

behawiorystka plakat nck

W życiu codziennym towarzyszą jej psy;  Supeł, Tosia, Toner, Roksi, Frana, Bora, Bunia plus Aza.

Pasjonuje się Kynologią i Behawiorem. Uwielbia obserwować przyrodę i być „na trobie”. W wolnej chwili wsłuchuje się w śpiew ptaków.

Wstęp jest wolny. Jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc prosimy o uprzednie zapisy, dokonać ich można osobiście w bibliotece oraz telefonicznie pod nr 25 682 24 21.