Wakacje w bibliotece

Zapraszamy naszych młodych czytelników na wakacyjne zajęcia do Oddziału dla dzieci i młodzieży i do Mediateki. Od 3 lipca zapraszamy dzieci w wieku 8-12 lat. W drugim tygodniu wakacji zapraszamy do biblioteki nieco młodsze dzieci w wieku 5-7 lat. Dla nich także przygotowaliśmy masę atrakcji.

www wakacje 2023 V 11

W tym roku zajęcia będą realizowane w ramach Inicjatywy oddolnej „Odkrywamy tajemnice lasu” chcielibyśmy poświęcić je ekologii, a inspiracje do zabaw czerpać będziemy z książek Tomasza Samijlika i Adama Wajraka.

Zajęcia w ramach inicjatywy oddolnej w ramach projektu „Naturalnie z biblioteką” w programie BLISKO (2022-2023), dofinansowanym ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025, Kierunek interwencji 4.1.

W czasie naszych spotkań nie zabraknie wspólnego czytania utworów, zabaw plastycznych oraz rozrywek na świeżym powietrzu.
Zapraszamy.

Na spotkania obowiązują zapisy. Dokonać ich można w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży oraz telefonicznie pod nr 25 682-24-21