Spotkanie autorskie z Olgą Rudnicką

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie, serdecznie zaprasza na spotkanie z Olgą Rudnicką, autorką powieści kryminalnych.

rudnicka plakat

Debiutowała w 2008 roku powieścią "Martwe jezioro". Ma na swoim koncie ponad 20 tytułów m.in. „Czy ten rudy kot to pies?”, „Zacisze 13” i „Zacisze 13 Powrót”, "Rączka rączkę myje", "Dwie lewe ręcę", "Zgiń, przepadnij" i inne. Jej powieści trzymają w napięciu i momentami bawią specyficznym czarnym humorem.

Pracuje jako asystentka osób niepełnosprawnych w Polskim Komitecie Pomocy Społecznej w Śremie. Kocha jazdę konną i rytmy latynoamerykańskie, zwłaszcza salsę.
Namiętnie czyta Joannę Chmielewską, Stephena Kinga, Joe Hilla, Tess Gerritsen i Jeffery'ego Deavera.

Spotkanie odbędzie się 10 marca o godz. 17:00. Zapisy pod numerem tel. 25 682 24 21 lub w Wypożyczalni dla Dorosłych, ul. Nadwodna 1