Konkurs na zakładkę do książki

W ramach konkursu organizowanego przez naszą bibliotekę chcielibyśmy młodzież i dzieci ze szkół podstawowych (klasy IV-VIII), ponadpodstawowych oraz osoby dorosłe zaprosić do podzielenia się swoim talentem artystycznym i do stworzenia zakładki do książki przedstawiającą ulubioną postać z książki bądź filmu.

Konkursowa zakładka powinna mieć wymiary 20x7 cm i nie może zawierać elementów przestrzennych (zakładki będą skanowane).

zakladka z filmu 5

Prace składać można w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Garwolinie (ul. Nadwodna 1),  w Czytelni. Czekamy na nie do 12 grudnia br. Prosimy również o podanie następujących danych: imię nazwisko, wiek uczestnika/klasę, oraz kontaktowy numer telefonu oraz ewentualnie adres mailowy.

Napiszcie również, kogo przedstawia postać uwieczniona na zakładce.

Zapraszamy do udziału. Na zwycięzców czekają nagrody!

Sponsorami nagród są firma Maciek-Maciej Domaszczyński właściciel regionalnej marki odzieżowej „Garwolalka” z siedzibą w Garwolinie oraz Miejsko – Powiatowa Biblioteka
Publiczna w Garwolinie.

Więcej informacji w zalinkowanym poniżej Regulaminie Konkursu oraz pod nr 25 682 24 21.

Regulamin konkursu plik PDF