Spotkanie autorskie z Tanyą Valko

16 września o godzinie 17:00 zapraszamy na spotkanie z Tatianą Valko. Pisarką, która dwadzieścia pięć lat spędziła w krajach muzułmańskich, w Libii, Arabii Saudyjskiej i Indonezji.

W międzyczasie realizowała swoją pasję podróżniczą i zwiedziła większość krajów orientu, począwszy od Północnej Afryki przez Bliski Wschód aż do Azji Wschodniej. Całe jej życie i doświadczenia oraz wiedza o świecie islamu znajduje odzwierciedlenie w jej powieściach.

tanya plakat strona2

Wszystko zaczęło się od bestselerowej „Arabskiej żony”. W tym roku ukazał się kolejny tom orientalnego cyklu, pt. „Arabska zdrajczyni”. Serdecznie zapraszamy, ilość miejsc ograniczona. Prosimy o wcześniejsze zapisy w bibliotece bądź telefonicznie pod nr. 25 682 24 21