Koncert w Bibliotece

Serdecznie zapraszamy na wspaniałą muzyczną podróż po najpiękniejszych przebojach muzyki rozrywkowej, śpiewanej przez wybitnego tenora włoskiego Sergio Bettasa. Akompaniować mu będzie wspaniała, polska skrzypaczka Ylo Violin(Ilona Perz-Golka).

sergio YLO plakat 150DPI 6

Koncert "Romantic" przypomina występy słynnego Andrea Bocelli, cieszy się dużym zainteresowaniem wśród polskiej publiczności, na długo pozostając w pamięci słuchaczy.
W wykonaniu tego niezwykle utalentowanego duetu usłyszymy przeboje m.in. Elvisa Presleya, Eltona Johna, Ennio Morricone, czy Franka Sinatry.

Koncert odbędzie się 17 listopada br. o godz. 18:00 na Sali Kinowej kina „Wilga” (Garwolin, ul. Nadwodna 1).

Wstęp na koncert jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zapisy osobiście w bibliotece (MPBP w Garwolinie, ul. Nadwodna 1) lub telefonicznie pod nr 25 682-24-21.

Sergio Bettas - Włoski tenor pochodzący z Ferrary. Absolwent Ferrara Conservatoire (Muzycznego Konserwatorium w rodzinnym mieście). Jego artystyczna przygoda związana jest z Teatro Regio (Parma) i Teatrem Wielkim (Warszawa), w którym pracował przez 5 lat. Debiut muzyczny Sergio to rola Manrika w „Trubadurze” Verdiego w 2006 roku. W grudniu 2016 roku artysta pojawił się na charytatywnej imprezie „AMAtrice”, z której dochód został przeznaczony na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w środkowych Włoszech.

YLO Violin (Ilona Perz-Golka) -skrzypaczka jest absolwentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu, a także Konserwatorium Hogeschool w Enschede w Holandii. Skrzypce towarzyszyły jej przez całe życie: od momentu rozpoczęcia edukacji w wieku 7 lat, poprzez liczne koncerty z zespołami kameralnymi oraz orkiestrą Filharmonii Sudeckiej, w której pracowała.
Dzięki swej działalności koncertowej zwiedziła niemal cały świat. W 2008 roku rozpoczęła swą przygodę ze skrzypcami elektrycznymi, grając muzykę rozrywkową i współpracując ze znanymi kompozytorami i Dj-ami.