Spotkania edukacyjne-O finansach w bibliotece

Jak płacić on-line za pomocą internetowego konta bankowego? Jak robić w sposób bezpieczny zakupy w internecie i jak wybrać najlepsze ubezpieczenie? Tego i wiele innych, równie ważnych w życiu codziennym rzeczy można się dowiedzieć, biorąc udział w projekcie "Edukacja finansowa w bibliotekach publicznych" realizowanym w naszej bibliotece we współpracy z FRSI.

o finansach 2021 4

Wszystkich chętnych do udziału w zajęciach edukacyjnych „O finansach w bibliotece” zapraszamy do zapisania się na nie w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Garwolinie ul. Nadwodna 1 (w Mediatece) do środy 26 maja br.

Ilość miejsc jest ograniczona.

"Projekt jest współfinansowany w ramach Programu Unii Europejskiej Erasmus+"

"Projekt Edukacja finansowa w bibliotekach publicznych jest realizowany w Polsce przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego".