Konkurs poetycki dla dzieci - Wiosenna rymowanka

Z okazji Światowego Dnia Poezji oraz zbliżającego się pierwszego dnia wiosny serdecznie zapraszamy dzieci ze szkół podstawowych do udziału w Powiatowym Konkursie Poetyckim ,,Wiosenna rymowanka''.

Konkurs ma na celu rozwijanie wyobraźni i fantazji u dzieci, zabawę rymem i rytmem oraz zachęcenie do obserwowania i opisywania zmian zachodzących w przyrodzie w związku ze zmianami pór roku.

rymowanki plakat

Konkurs podzielony jest na 3 grupy wiekowe, klasy; 1-3, 4-6 i 7-8.
Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie krótkiego wierszyka/rymowanki poświęconego wiośnie. Utwór nie powinien być krótszy niż 4 wersy.

Na zgłoszenia czekamy do 18 kwietnia br.. Prace należy wysłać na adres e-mail: konkurs@biblioteka-garwolin.pl lub przedłożyć je osobiście w naszej bibliotece. Resztę wymogów formalnych znajdziecie w Regulaminie (Plik do pobrania na końcu artykułu).

Nazwiska zwycięzców, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody, zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej oraz naszym facebookowym fanpage.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Regulamin do pobrania. Plik PDF