Spotkanie z podróżnikiem

Już niebawem, za sprawą spotkania z podróżnikiem Piotrem Wnukiem, będzie można przenieść się z jesiennego polskiego Mazowsza do upalnych Indochin. Na wycieczkę po egzotycznym Wietnamie, Birmie i Kambodży zapraszamy we wtorek 17 grudnia o godzinie 10:00 do Sali Widowiskowej CSiK.
Wstęp wolny!

wnuk plakat final

Piotr Wnuk – pasjonat podróży w stylu wagabundy przemierzający świat autostopem, lokalnym transportem, motorem, rowerem lub na piechotę. Do tej pory odwiedził 40 krajów, m. in. Laos, Birmę, Kambodżę, Wietnam, Tajlandię, Japonię, Iran, Liban, Maroko, Nową Zelandię, Norwegię, Bałkany i wiele innych. Uwielbia schodzić z utartych szlaków i szuka miejsc niekomercyjnych, aby poznać kulturę odwiedzanego kraju oraz ludzi i ich prawdziwe życie, na co dzień.