Moja Mała Ojczyzna - konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny „Moja mała Ojczyzna” skierowany jest do dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Konkursowe prace mają na celu zaprezentowanie swojego miejsca zamieszkania i najbliższej okolicy, ocalenie od zapomnienia miejsc charakterystycznych dla danego regionu, rozwijanie poczucia przynależności do „małej ojczyzny” i budzenie zainteresowań lokalną kulturą.

Chcielibyśmy, by udział w konkursie uwrażliwił uczniów na walory przyrodnicze i turystyczne najbliższej okolicy, niestety tak często pomijane w myśl powiedzenia „cudze chwalicie, swego nie znacie”.

FOTOGRAFICZNY plakat 2019

Konkursowe zdjęcia (maksymalnie 4) można dostarczyć osobiście do Mediateki (Garwolin, ul. Nadwodna 1) lub przesłać na adres: konkurs@biblioteka-garwolin.pl  w terminie do 06.12.19 r.
Zdjęcia np. w wiadomości e-mail (lub jako załącznik do niej) należy podpisać imieniem i nazwiskiem autora, klasą, nazwą szkoły, miejscem wykonania zdjęcia. W tytule wiadomości wpisujemy „Konkurs fotograficzny”.

Dla zwycięzców atrakcyjne nagrody gwarantowane!

REGULAMIN KONKURSU Plik PDF