O Finansach w bibliotece

Jeśli chcesz  miło spędzić czas przy dobrej kawie i w miłym towarzystwie w bibliotece, a przy okazji pogłębić wiedzę i umiejętności korzystania z bankowości internetowej, śmiało posługiwać się hasłem „Przezorny zawsze ubezpieczony”, nie dać się oszukać robiąc zakupy przez internet, już dziś zapisz się na cykl 5 spotkań, które rozpoczną się 2 października o godzinie 11:00 w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej.

o finansach 2019

W czasie spotkań gościć będziemy ekspertów z zakresu prawa, ubezpieczeń oraz rzecznika Praw Konsumenta.

Zgłoszenia do 27 września 2019 osobiście w bibliotece u. Nadwodna 1 lub telefonicznie pod nr 25 682-24-21.

Zwieńczeniem spotkań będzie wycieczka do Centrum Pieniądza w Warszawie.

Zapraszamy osoby 50+ do udziału w projekcie realizowanym we współpracy z NBP i FRSI.