Turniej autorskiej gry planszowej

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna realizuje projekt „Walka o Niepodległość Mieszkańców Ziemi Garwolińskiej.” dofinansowany przez Fundację BGK w Konkursie “Na 100 Niepodległa”.

Projekt zawierał cykl warsztatów związanych z historią naszego miasta i kraju dla młodzieży. Następnie młodzież przygotowała grę planszową dotyczącą odzyskania Niepodległości i kolejnych 100 lat na ziemi garwolińskiej; przeznaczoną dla najmłodszych uczniów szkół podstawowych.

Plakat na 100

W pracowni ceramicznej powstawały pionki do gry, na spotkaniach w czytelni i oddziale dla dzieci projekt graficzny planszy, na zajęciach z 2 klasą szkoły podstawowej projekt nabrał kolorów.

Zapraszamy na turniej w autorską grę naszego projektu.
27 listopada: od godziny 9 klasy ze szkół podstawowych rozegrają turniej, a od godziny 14 zapraszamy wszystkich, którzy chcą zagrać w  grę "Walka o Niepodległość Mieszkańców Ziemi Garwolińskiej.” .