image1 image2 image3
logo

Plebiscyt - Polska Powieść Stulecia

Zmień rozmiar tekstu:

Ogłaszamy plebiscyt na Polską Powieść Stulecia. W Wypożyczalni dla Dorosłych do końca września możecie zgłaszać polską powieść wydaną po 1918 roku, która wywarła na Was największe wrażenia i w jakiś sposób wpłynęła na Wasze życie.

Możecie też, bardziej prozaicznie, zgłosić książkę, która się Wam po prostu bardzo podobała.

plebiscyt plakat strona

Książki w plebiscycie można zgłaszać osobiście w Wypożyczalni dla Dorosłych (na parterze), oraz mailowo na adres: konkurs@biblioteka-garwolin.pl podając swoje imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Zapraszamy do udziału. Wśród uczestników wylosujemy nagrody.

 

Klauzula informacyjna i zgodna na przetwarzanie danych osobowych dla uczestników plebiscytu "Polska Powieść Stulecia"

Udział w akcji jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych i upublicznienie wizerunku.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w związku z przetwarzaniem danych osobowych, informuję że:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie ul. Nadwodna 1,
2) Inspektorem ochrony danych osobowych w MPBP jest Błażej Maszkiewicz, adres e-mail: iod@garwolin.pl,  
3) Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia plebiscytu zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat. Zdjęcia z wydarzeń będą przechowywane w MPBP na podstawie art.9.ust.2 pkt j) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w celach archiwalno - historycznych.
5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 6) Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronię danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

 

Udostępnij
2022  Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie