Konkurs Plastyczny - Portret Księcia Janusza I

Z okazji 595-tej rocznicy nadania praw miejskich Garwolinowi przez Księcia Mazowieckiego Janusza I, Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie ogłasza konkurs plastyczny "Portret Księcia Mazowieckiego Janusza I".

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-III i IV-VII Szkół Podstawowych, uczniów Gimnazjów i Szkół Średnich. Technika wykonania prac jest dowolna, z wyłączeniem materiałów sypkich i plasteliny.

księciunio konkurs

Format prac A3. Termin składania prac 9 czerwca 2018 r.
Prace należy składać w czytelni — Miejsko Powiatowej Biblioteki Publicznej w Garwolinie.
Prace podpisane na odwrocie powinny zawierać: imię i nazwisko, nazwę szkoły oraz telefon kontaktowy: nauczyciela, opiekuna lub szkoły.

O wynikach konkursu i terminie wręczenia nagród poinformujemy telefonicznie Prace biorące udział w konkursie przechodzą na własność organizatora. Wzięcie udziału w konkursie jest jednocześnie wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika na cele konkursu.

Cele konkursu:

• Zapoznanie z postacią Księcia Mazowieckiego Janusza I, który nadał prawa miejskie Garwolinowi Budzenie szacunku dla historii Polski i naszego miasta
  • Rozwijanie wyobraźni i poczucia estetyki
  • Przypomnienie o rocznicy nadania praw miejskich
  • Zorganizowanie wystawy prac uczniów w czasie czerwcowych Dni Garwolina.