image1 image2 image3
logo

Kursy językowe online

Zmień rozmiar tekstu:

Miejsko-Powiatowa Biblioteka w Garwolinie we współpracy z platformą e-learningową Funmedia bierze udział w projekcie „Funpakiet dla bibliotek”, dzięki któremu czytelnicy biblioteki bezpłatnie, online mogą się uczyć języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego oraz hiszpańskiego.

Specjalistyczne kursy językowe z serii Kursy123 to multimedialne i w pełni interaktywne narzędzia wspomagające naukę języków obcych. Użytkownicy zdobywają wiedzę dzięki grom, fotolekcjom, filmom, dialogom z native speakerami i ćwiczeniom. Multimedia oddziaływają na więcej zmysłów, dzięki temu przyspieszają proces zdobywania wiedzy, czynią go trwalszym, a co najważniejsze wyjątkowo atrakcyjnym dla użytkownika!

kursy online 2017

Instrukcja korzystania z kursów językowych online:

  • Należy przyjść do Mediateki (I piętro biblioteki) po unikalny kod aktywacyjny.
  • Kody dostępu można aktywować za pomocą linka: http://kursy123.pl/funpakiet/uzyj
  • Kod przypisuje się automatycznie do wybranego adresu mailowego po kliknięciu ikony “Aktywuj”.
  • Na podany adres mailowy użytkownik otrzymuje hasło i dostęp do wybranych kursów (w razie nieobecności maila z hasłem w skrzynce odbiorczej prosimy sprawdzić folder Spam).
  • Logowanie do kursów odbywa się na za pomocą adresu mailowego przypisanego do kodu i wygenerowanego hasła, które na ten adres przyszło.
  • Logujemy się na stronie http://kursy123.pl/ po kliknięciu flagi narodowej interesującego nas (i dostępnego) kursu językowego.

Dostępne są również kursy szybkiego czytania, zapamiętywania oraz kurs Adobe Photoshop.

 

Udostępnij
2022  Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie