Konkurs plastyczny na zakładkę

Czytając książkę, często używamy różnych improwizowanych zakładek, może to być paragon ze sklepu, banknoty, ulotki lub inne mniej czy bardziej przystosowane do tego celu materiały.

Tymczasem niewielkim nakładem pracy możemy stworzyć estetyczną i funkcjonalną zakładkę, która posłuży nam przez lata.

Chcielibyśmy zachęcić naszych czytelników, tych najmłodszych (w wieku 5-10 lat), by w ramach konkursu organizowanego przez Oddział dla Dzieci i Młodzieży, stworzyli zakładki z bohaterami książek Astrid Lindgren.

zakładka 2017 A3

Regulamin konkursu:

1. Zadaniem uczestników jest wykonanie zakładki do książki, na której znajdą się wizerunki bohaterów książek Astrid Lindgren - pracę należy wykonać na kartonie o wymiarach 25 x 8 cm, zakładka nie może zawierać elementów przestrzennych.

2. W konkursie mogą brać udział dzieci w wieku 5-10 lat.

3. Konkurs organizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych
I – 5-7 lat
II – 8-10 lat

4. Każda praca powinna być opatrzona metryczką zawierającą następujące informacje:
imię i nazwisko oraz wiek autora pracy,
dokładny adres z numerem telefonu
imię i nazwisko opiekuna artystycznego.

5. Prace należy składać do 6 listopada 2017 roku na adres:
MPBP Garwolinie
 ul. Nadwodna 1
08-400 Garwolin

6. Dla zwycięzców i wyróżnionych w konkursie przewidziane są nagrody, ponadto wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy.

7. Ogłoszenie wyników konkursu i uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców i wyróżnionych nastąpi 14 listopada 2017 o godz. 11 w siedzibie biblioteki.

8. Wszystkie prace będą prezentowane na wystawie pokonkursowej, zorganizowanej w naszej bibliotece.

9. Wszelkich dodatkowych informacji na temat konkursu udzielają organizatorzy: MPBP W Garwolinie, tel - 25 628 24 21