Jak zmienił się krajobraz naszej miejscowości

Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie zaprasza do udziału w konkursie  fotograficznym p.t. „Jak zmienił się krajobraz naszej miejscowości”.
Tematyką konkursu jest otaczający nas krajobraz postrzegany jako zapis działalności naszej oraz pokoleń naszych przodków. Zadaniem uczestników Konkursu jest uchwycenie zmian zachodzących w lokalnym krajobrazie na przestrzeni lat.

fotograficzny konkurs 2017

Chcielibyśmy byście skonfrontowali fotografie współczesne – wykonane samodzielnie - oraz archiwalne ze zbiorów własnych lub dostępne na wolnych licencjach - ukazujące zmiany zachodzące w lokalnym krajobrazie. Do pracy należy dołączyć dokumentację opisową zawierającą informację o lokalizacji miejsca, datę wykonania fotografii. Interesujący opis lub ciekawa historia dotycząca fotografowanego miejsca będzie dodatkowym atutem pracy.

Termin nadsyłania prac - 31 sierpnia 2017 r.
Ogłoszenie wyników konkursu - 9 września 2017 r.
Wystawa prac konkursowych odbędzie się w dniach 9 – 24 września 2017 r.

Szczegóły Konkursu w Regulaminie dostępnym w siedzibie Organizatora:

Miejsko – Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie
ul. Nadwodna 1
08-400 Garwolin

na stronie internetowej: www.biblioteka-garwolin.pl

Konkurs realizowany w ramach 25 edycji Europejskich Dni Dziedzictwa w Polsce pod hasłem „Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu"

Regulamin konkursu plik PDF