Józef Stachowski - Poeta z moich stron

W marcu mija 104 rocznica urodzin Józefa Stachowskiego, twórcy określanego mianem poety ziemi garwolińskiej. Stało się już tradycją, iż co roku nasza biblioteka organizuje konkurs recytatorski poświęcony jego twórczości - "Józef Stachowski - poeta z moich stron" . Do wzięcia w nim udziału zachęcamy uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

konkurs Stachowski 2017

Każdy z uczestników konkursu powinien przygotować do recytacji taki wiersz (lub fragment wiersza) Józefa Stachowskiego, tak by czas jego recytacji nie przekroczył 7 minut.
Zgłoszenie udziału w konkursie należy przesłać (lub dostarczyć osobiście) do 25 marca 2017 roku do Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Garwolinie.
Termin przesłuchań odbędzie się  w piątek 31 marca b.r. o godzinie 10:00 (Czytelnia MPBP w Garwolinie).

DLA WYRÓŻNIONYCH UCZESTNIKÓW PRZEWIDZIANE SĄ ATRAKCYJNE NAGRODY

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa PLIK PDF