Spotkanie autorskie z Tomkiem Michniewiczem

We wtorek 8 listopada o godzinie 10:00 już po raz drugi będziemy mieli przyjemność gościć w naszej bibliotece Tomasza Michniewicza – podróżnika, dziennikarza, fotografa, radiowca,  autora książek „Samsara. Na drogach, których nie ma”, „Gorączka. W świecie poszukiwaczy skarbów”, „Swoją Drogą”, „Świat równoległy”.

Nasz gość znany jest mi.n. z podróżniczych audycji, które prowadził w Trójce oraz Radiu BIS. Pisał również podróżnicze reportaże dla tygodnika Polityka.

michniewicz plakat strona

Od 2013 w Radiowej Jedynce prowadzi autorską audycję Reszta świata. Jest autorem programu podróżniczego emitowanego na łamach telewizji TTV - Michniewicz. Inny świat.

Na spotkaniu Tomek Michniewicz z właściwą sobie swadą opowie nam o tym, że patrząc na świat przez telewizję i sieci społecznościowe bardziej „wydaje nam się, że wiemy” niż rzeczywiście „wiemy” oraz o tym, jak media zakrzywiają rzeczywistość i jak łatwo uwierzyć w bajki.

Zapraszamy 8 listopada o godzinie 10:00, Sala Widowiskowa CSiK! Ciekawa opowieść gwarantowana!