Konkurs literacki

Drodzy czytelnicy chcielibyśmy, byście w kolejnym organizowanym przez naszą bibliotekę konkursie wykazali się kreatywnością w domenie, która jest nam najbliższa...w literaturze.

Zadaniem waszym będzie opisanie, w dowolnej formie literackiej, takiej swojej przygody (może być też fikcja literacka), w której towarzyszyła wam książka. Konkursowym utworem może być więc wiersz, esej, opowiadanie...a nawet powieść :-)

konkurs literacki biblioteka

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz osoby dorosłe. Prosimy o podpisanie pracy czytelnym imieniem i nazwiskiem oraz podaniem adresu i numeru kontaktowego. Uczniów prosimy również o podanie nazwy i adresu szkoły.

Prace należy składać w Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Garwolinie ul. Nadwodna 1 do 10 czerwca 2016 roku.

Atrakcyjne nagrody książkowe oraz pisarska sława czekają na was. Zapraszamy do udziału!

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 256822421

Regulamin konkursu literackiego PDF