image1 image2 image3
logo

Spotkanie autorskie z Jarosławem Kretem

Zmień rozmiar tekstu:

Uwaga! Niestety, z powodów od nas niezależnych (nasz gość się rozchorował), spotkanie z Jarosławem Kretem w wyznaczonym wcześniej terminie  nie odbędzie się. O kolejnym terminie spotkania poinformujemy Państwa na naszej stronie internetowej oraz facebookowym  fanpejdżu.

Już niebawem, w piątek 20 listopada o godzinie 10:00 na sali widowiskowej CSiK odbędzie się  spotkanie autorskie ze znanym dziennikarzem, prezenterem, fotoreporterem i podróżnikiem -  Jarosławem Kretem.

Bohater naszego spotkania, z wykształcenia egiptolog, jest autorem wielu książek (Kret na Pogodę, Mój Egipt, Moje Indie, Mój Madagaskar), albumów fotograficznych (Moja Ziemia Święta, Madagaskar) oraz licznych artykułów prasowych popularyzujących wiedzę o świecie.

kret plakat strona

Jest autorem znanych i lubianych przez telewidzów filmów dokumentalnych i programów telewizyjnych (m.in.: Klub Podróżników, Kino Klubu Podróżników, Planeta według Kreta, Podróże z barometrem). Od 2011 r. prowadzi na antenie TVP Info cykliczny program pt. Polska według Kreta, w którym przybliża telewidzom ciekawe i warte zobaczenia miejsca w naszym kraju.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję nie tylko posłuchać opowieści o egzotycznych podróżach, ale także zakupić w promocyjnej cenie książki z autografem autora. Wstęp wolny. Zapraszamy!

 

Udostępnij
2022  Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie