Rowerami z Bibliotekarzami na 100-lecie Biblioteki

Jeśli lubisz jeździć na rowerze i lubisz dobrą książkę, to zapraszamy w środę 26 czerwca do wzięcia udziału w kolejnej edycji organizowanej przez naszą bibliotekę wycieczki rowerowej - „Rowerami z bibliotekarzami”.

Wybieramy się, by przejechać wspólnie 100 km na 100-lecie naszej Biblioteki. Trasa, podzieliwszy ją na indywidualne odcinki, nie będzie długa ani też specjalnie trudna więc bez problemu poradzą sobie z nią także osoby o słabszym przygotowaniu kondycyjnym.

rowerami 2024 plakat 2

Spotykamy się o godzinie 9:00 w parku im. Józefa Piłsudskiego. Wyjazd planujemy o 09:30.
Po przejechaniu 100 km będzie można uzupełnić spalone podczas jazdy kalorie, korzystając z przygotowanego poczęstunku. Przygotowaliśmy dla Was również inne atrakcje.

Zapisać się można osobiście w bibliotece (ul. Nadwodna 1) oraz telefonicznie pod nr 25 682-21-24 do wtorku 25 czerwca.
Uwaga ilość miejsc jest ograniczona.

Regulamin oraz Zgoda opiekunów w pliku PDF: