Konkurs plastyczny - Moja Niepodległa

W związku ze zbliżającą się 103. Rocznica Odzyskania Niepodległości chcielibyśmy zaprosić dzieci i młodzież ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w konkursie plastycznym „Moja Niepodległa”.

Celem konkursu jest propagowanie postaw patriotycznych wśród dzieci i młodzieży, zachęcenie do odkrywania historii, uświadomienie znaczenia symboli narodowych, rozwijanie twórczej ekspresji, wyobraźni i kreatywności oraz rozwijanie talentu plastycznego.

moja niepodlegla plakat site

Konkursowym zadaniem jest stworzenie pracy graficznej (rysunek/malunek) odnoszącej się do pojęcia niepodległości. Interpretacja tematu jest dowolna, liczymy na waszą inwencję. Praca powinna być w formacie nie większym niż A3 (max. 297x420mm, dwie standardowe kartki z bloku rysunkowego). Technika wykonania jest dowolna.

Na konkursowe prace czekamy do 10 listopada. Składać je można w bibliotecznej Mediatece (I piętro), ul. Nadwodna 1, 08-400 Garwolin.

Na zwycięzców konkursu czekają nagrody. Zapraszamy do udziału

Regulamin plik PDF