Konkurs - Pokaż jak czytasz

Dzisiaj tj. 3 lutego obchodzimy Światowy Dzień Głośnego Czytania, w związku z czym chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w konkursie „Pokaż jak czytasz”.

A może teraz, w ramach konkursu to dzieci poczytają rodzicom, rodzeństwu lub dziadkom? Lubicie wspólnie spędzać czas z książką? Macie ochotę na wspólną zabawę? Zapraszamy Was do konkursu „Pokaż jak czytasz”.

Podejmijcie wyzwanie i pokażcie nam jak czytacie! Konkurs skierowany jest do wszystkich czytelników MPBP w Garwolinie zarówno tych małych, jak i dużych .

czytasz plakat A3 2

Zasady są proste, weź swoją ulubioną książkę i nagraj krótki filmik (np. za pomocą telefonu), w którym czytasz jej fragment rodzeństwu, babci, rodzicom, swojemu zwierzakowi lub  koledze/koleżance (możesz też głośno czytać dla siebie!).  Jury oceni Waszą pomysłowość.

Na zgłoszenia czekamy do 21 lutego br. Nazwiska zwycięzców, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody,  zostaną opublikowane na nasze stronie internetowej oraz naszym facebookowym fanpage.

Prace prosimy dostarczać, udostępniając odnośnik do pliku filmowego znajdującego się w chmurze np. (Google Dysk, Dropbox itp.) na adres e-mail: konkurs@biblioteka-garwolin.pl lub w wiadomości Messenger na bibliotecznym Facebooku (@bibliotekagarwolin).

Można także osobiście dostarczyć film do Mediateki na dowolnym nośniku danych (płyta, pendrive, karta pamięci) bądź w telefonie (zostanie zgrany na komputer).

Zapraszamy do udziału w konkursie! Wypożyczaj, czytaj i wygrywaj nagrody!

Regulamin konkursu dostępny jest poniżej:

Regulamin konkursu "Pokaż jak czytasz!" PDF