Chcę być kimś!

W czwartek 14 listopada o godzinie 10:00 warsztaty w bibliotece poprowadzi Michał Zawadka. Pisarz, autor książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci i młodzieży. optymista. Mówca inspiracyjno-motywacyjny. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców oraz Toastmasters International.

Założyciel wydawnictwa MindbDream. W 2013 roku nominowany do Głównej Nagrody za Upowszechnianie Czytelnictwa Polskiej Sekcji IBBY. Ma za sobą ponad 500 spotkań autorskich. Autor i twórca programów warsztatowych dla dzieci i młodzieży oraz szkoleń i konferencji dla nauczycieli oraz rodziców. Przez ostatnie 3 lata w jego szkoleniach i warsztatach wzięło udział ponad 18 000 uczestników.

zawadka plakat strona

Trener wystąpień publicznych, komunikacji I sztuki słowa. Mistrz Polski Przemówień Publicznych. Przemawiał na jednej scenie obok Johna C. Maxwella. BrianaTracrego, Richarda Dennyego, Roberta cialdiniego. Sebastiana Kotowa, Jacka Walkiewicza, Mateusza Grzesiaka, Roberta Kroola, Kamili Rowińskiej, Iwony Majewskiej-Opielki i innych.

Zagral ponad 1400 przedstawień teatralnych na różnych kontynentach. Na scenie spędził ponad 7000 godzin. Prowadzi największe wydarzenia biznesowe w kraju. Aktor. konferansjer, lektor. Absolwent Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim oraz Polonistyki na kierunku Słowo na Ekranie. w Mowie i na Piśmie.

Serdecznie zapraszamy! 14.11.2019 r. Sala Widowiskowa CSiK, ul. Nadwodna 1.