Promocja książki-Słowem i obrazem

W czwartek 18 października o godzinie 16:30 zapraszamy do sali konferencyjnej CSiK na promocję tomiku poezji „Słowem i obrazem”. Książka jest owocem twórczej pracy spotykających się cyklicznie w naszej bibliotece lokalnych poetów i  została wydana dzięki mecenatowi Starostwa Powiatowego w Garwolinie (za co serdecznie dziękujemy).

promocja 2018

Słowem i obrazem jest wydawnictwem wyjątkowym, po raz pierwszy w formie antologii skupiającym poezję twórców powiatu garwolińskiego z całym spektrum ich indywidualnych wrażliwości. Różnorodność formy i tematu wierszy sprawia, że lektura nie pozostawia czytelnika obojętnym.

W gronie autorów znajdują się: Piotr Borowski, Paula Beata Frelek-Morton, Wanda Kot, Elżbieta Kurek, Grażyna Makulec, Barbara Nowakowska, Halina Prządka, Stefan Jerzy Siudalski, Maria Stefanowska, Andrzej Szałas, Grażyna Tomaszewska, Bożena Węgrzynek, Paulina Wnuk, Mirosław Witold Wnuk. Oprócz poezji tomik zawiera krótką informację o każdym autorze, oraz zdjęcia uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Garwolinie. Natalia Kot, Nina Kowalska, Karolina Kuźma, Daria Łukasik, Marta Majek, Agnieszka Migas, Paulina Odziemczyk, Patryk Rybarczyk, Weronika Serzysko, Weronika Szustek, Agnieszka Trzpil.

Spotkanie uatrakcyjni wielokrotnie nagradzany na teatralnych festiwalach Teatr Rękawiczka.

Serdecznie zapraszamy!