image1 image2 image3
logo

Ranking Bibliotek Rzeczpospolitej

Zmień rozmiar tekstu:

Mamy przyjemność poinformować, iż w tegorocznym, siódmym „Rankingu Bibliotek Rzeczpospolitej” nasza biblioteka uplasowała się na szóstej pozycji w województwie mazowieckim. W rankingu ogólnopolskim, na 650 bibliotek uwzględnionych w rankingu (z ponad 2300 bibliotek w Polsce do, których rozesłano ankiety), Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie zajęła 86 miejsce.

ranking fb

Ta obiektywnie wysoka pozycja w Rankingu Bibliotek Rzeczpospolitej 2017 jest efektem wytężonej pracy całego naszego zespołu oraz wprowadzonych zmian, których celem było dostosowanie się do oczekiwań naszych czytelników. 

Poszerzenie oferty, otwarcie się na nowe grupy użytkowników, rozbudowa i unowocześnienie biblioteki, sprawiły, że Miejsko-Powiatową Bibliotekę Publiczną w Garwolinie można określić, bez fałszywej skromności, nowoczesną biblioteką na miarę XXI wieku.

PS. W rankingu uwzględniana jest także liczba czytelników na 1000 mieszkańców, więc jeżeli chcecie nam pomóc w przyszłorocznym zestawieniu, to zapraszamy do zapisów.

 

Udostępnij
2019  Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie