image1 image2 image3
logo

Warsztaty pisarskie - Wspólny mianownik

Zmień rozmiar tekstu:

MPBP w Garwolinie w ramach projektu "Wspólny mianownik" organizuje bezpłatne warsztaty pisarskie dla gimnazjalistów. Inicjatywę finansuje Narodowe Centrum Kultury w ramach programu "Ojczysty - dodaj do ulubionych", dzięki czemu warsztaty są całkowicie bezpłatne.

Celem warsztatów jest doskonalenie umiejętności sprawnego posługiwania się językiem i kompetencji komunikacyjnych oraz budowanie świadomych postaw wobec języka w grupie młodych ludzi.

ojczysty dodaj2

Zajęcia skierowane są zarówno do uczniów, którzy lubią czytać, pisać, interesują się językiem i myślą o kontynuowaniu nauki w liceach w klasach o profilu humanistycznym, jak i do osób, które właśnie w tym obszarze nie czują się mocne i chciałyby popracować nad swoimi kompetencjami.

Warsztaty mają formę jednorazowego spotkania, trwającego 4 godziny lekcyjne (to 3 godziny zegarowe plus co najmniej jedna 10-minutowa przerwa.

Warsztaty są przeznaczone dla około 15-25 osobowej grupy uczniów. Zajęcia mają charakter multimedialny. Prowadzą je zawsze dwie osoby mające duże doświadczenie w pracy edukacyjnej z młodzieżą. Uczestnicy otrzymują materiały szkoleniowe i zaświadczenia o udziale w projekcie finansowanym przez Narodowe Centrum Kultury.
Zapraszamy chętne klasy lub grupy gimnazjalne. Zajęcia odbędą się 6 czerwca 2017 r. Zapisać się można osobiście w Czytelni Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Garwolinie oraz telefonicznie pod nr 25 682 24 21.

 

Udostępnij
2020  Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie