image1 image2 image3
logo

Tydzień E-książki z IBUK Libra

Zmień rozmiar tekstu:

W związku z Tygodniem E-książki, Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie we współpracy z Państwowym Wydawnictwem Naukowym, przygotowała dla Was specjalną, bardzo atrakcyjną ofertę.

libra week 2017

Od 7 do 19 marca wszyscy nasi czytelnicy chcący skorzystać z internetowej czytelni na portalu IBUK Libra otrzymają dodatkowo dostęp do ponad 2000 pozycji literatury pięknej. Wystarczy przyjść do biblioteki, skorzystać na miejscu, bądź zdalnie (po otrzymaniu w Mediatece kodu PIN), z portalu IBUK Libra i cieszyć się przebogatą bazą literatury naukowej, popularnonaukowej oraz beletrystyki.

Szczegółową procedurę korzystania z Internetowej czytelni przedstawiamy poniżej.

  • Na terenie naszej placówki wystarczy usiąść przy jednym z ośmiu udostępnianych Wam komputerów, bądź podłączyć się własnym urządzeniem do naszego hotspotu, wejść na stronę www.libra.ibuk.pl, wybrać książkę i zacząć czytać.
  • Dostęp do publikacji spoza sieci biblioteki na stronie libra.ibuk.pl. Unikalny kod PIN do zdalnego logowania zapisani do biblioteki czytelnicy mogą  otrzymać w Mediatece.
  • Po wejściu na stronę libra.ibuk.pl należy kliknąć polecenie "ZAREJESTRUJ" i w pierwszej kolejności zarejestrować swoje osobiste konto myIBUK (tę czynność wykonuje się tylko raz). Po zarejestrowaniu konta, dodajemy bibliotekę (Konsorcjum Mazowieckich Bibliotek Publicznych) po czym  system poprosi o podanie otrzymanego w bibliotece kodu aktywacyjnego PIN. Podczas kolejnych wejść rejestracja nie jest już wymagana, wystarczy zalogować się do własnego konta myIBUK.

 

Udostępnij
2020  Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie