image1 image2 image3
logo

Konkurs fotograficzny - Selfie z książką

Zmień rozmiar tekstu:

W dobie aparatów kompaktowych i smartfonów bardzo popularne stały się zdjęcia „z ręki” tzw. selfie. Dzięki tego rodzaju ekspozycji unikamy konieczności proszenia osób trzecich o wykonanie pamiątkowego zdjęcia, nie jesteśmy również skazani na nieprzewidywalny samowyzwalacz.

Za pomocą selfie uwiecznić możemy np. samych siebie w gronie przyjaciół, w trakcie widowiska sportowego lub na tle zjawisk przyrody.

My zaś chcielibyśmy Was skłonić, w ramach organizowanego przez bibliotekę konkursu "Selfie z książką”, do wykonania sobie zdjęcia z książką.  Może to być zdjęcie z  waszą ulubioną lekturą, książką, którą aktualnie czytacie bądź dowolnie inną.

selfie plakat strona

Sposobów na kompozycję kadru konkursowego zdjęcia jest multum i ten aspekt w pełni pozostawiamy waszej inwencji.

Zdjęcia wysyłajcie na adres mail: konkurs@biblioteka-garwolin.pl do 15 października br. Jedna osoba może przesłać jedno zdjęcie. W mailu prześlijcie również swoje dane osobowe tj. imię i nazwisko oraz nr telefonu. W ten sposób łatwiej nam będzie powiadomić was o ewentualnej nagrodzie :-)

Trzy główne nagrody przyzna jury konkursowe, a będą to nie byle jakie nagrody, bo Profesjonalny kij do selfie (selfie-stick)  oraz pojemne akumulatory PowerBank do waszych aparatów tak byście mogli robić jeszcze więcej zdjęć.

Uwaga przewidzieliśmy także głosowanie na najlepsze zdjęcie na naszym facebookowym fanpageu. W tym głosowaniu będzie można również zgarnąć atrakcyjną nagrodę.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie i prosimy o zapoznanie się z poniższym regulaminem.

 

Regulamin konkursu - Selfie z książką PDF

 

Udostępnij
2019  Miejsko-Powiatowa Biblioteka Publiczna w Garwolinie