Spotkanie autorskie. Krioterapia-to warto wiedzieć.

Już we wtorek 24 lutego o godzinie 11:00 w Czytelni Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej w Garwolinie odbędzie się spotkanie autorskie z fizjoterapeutą, autorem książki „Krioterapia – to warto wiedzieć” - Zbigniewem Kołbą.

krio ulotka4

Krioterapia jest popularną w medycynie metodą zimnolecznictwa z zastosowaniem temperatur poniżej 0° C.  Nasz gość, praktyk prowadzący gabinet zabiegowy, przybliży Państwu lecznicze działanie niskich temperatur na organizm ludzki.

Usłyszymy jak leczyć bezsenność, żylaki i wrzody żołądka. Dowiemy się co jest powodem zimnych stóp i dłoni. Dlaczego minerały i witaminy spożywane w pokarmie i w postaci suplementów są tylko w niewielkim stopniu przyswajane przez organizm.

Poznamy również proste, dostępne dla każdego metody służące poprawie naszego stanu zdrowia i samopoczucia.

Serdecznie zapraszamy.

Wtorek 24 lutego, godzina 11:00, Czytelnia.