Zapraszamy do biblioteki!

Remont i rozbudowa biblioteki weszły w etap, w którym możemy udostępnić Wam nasz księgozbiór. Od poniedziałku bieżącego tygodnia możecie już skorzystać z oferty odnowionej Czytelni, Wypożyczalni dla Dorosłych oraz Oddziału dla Dzieci i Młodzieży.

remont dsc 0097

Liczymy na to, iż nowe, estetyczne, a przede wszystkim bardziej przyjazne użytkownikom wnętrza biblioteki wynagrodzą Wam okres oczekiwania na jej ponowne otwarcie.

W bibliotece oprócz nowości wydawniczych czekających na was na półkach udało nam się m.in. wygospodarować miejsce w Wypożyczalni dla Dorosłych na wolny dostęp do cieszącego się wśród Was popularnością Działu historycznego (dotychczas był w magazynie). W Czytelni dodatkowe regały umożliwiły nam ekspozycję większej ilości książek, a Oddział dla Dzieci i Młodzieży obok nowej aranżacji wnętrza zapewniającej lepszy dostęp do księgozbioru, ma dla Was niespodziankę w postaci Sali Zabaw dla młodych czytelników.

Zakończenie prac remontowych przewidziane jest na połowę przyszłego roku więc na będącą następczynią Centrum Informacji Lokalnej, multimedialną Mediatekę, będziecie musieli jeszcze trochę zaczekać.
Serdecznie zapraszamy do biblioteki.

• remont_dsc_0098
  • remont_dsc_0100